RC Auta Vizovice z.s.
Pravidla
Soutěže
Články
Staré články

Město Vizovice
Vizovice

2.2.2013 Karlovice 1:18

 

2.2.2013 Karlovice 1:18

Vcelku tento den začal smolně. Ráno mi ujel autobus do Zlína. 25 roků jezdil 4.55 hod., od letoška jede 4.50. Nezbývalo nic jiného, ne? jít 1,5 km pěšky na náměstí a spoléhat na to, ?e přijede nějaký autobus od Liptálu. Stalo se! Ve Zlíně 10 minut na přestup do Karlovic a za 10 minut sedm mne autobus vysype před místním kulturákem. Kuřáci při prvním ranním doušku z cigarety měli ji? odemknuté dveře. Ne? začaly závody, tak nás pozlobila časomíra, ale Karel Martinec telefonicky přes Pavla Magdu vše zdárně vyřešil.

Závod probíhal vcelku v poklidu a? na jednu věc. Ve štocích Karel rozdělil 10 startujících do dvou skupin po pěti! Či-li jeden „slabčák“ v A skupině se čtyřmi silnými jezdci. Úloha slabčáka v Áčku vyšla na Matěje Malíka. Já v Béčku jedu jak o dušu a pro finálovky postupuji do Áčka. A tam jsem si u?il. Zjiš?uji, ?e já o hodně kol pomalejší, tam nemám co dělat. Šesté místo celkově – slabá náplast. Pavel a Mikuláš se honili beznadějně za Markem a na tyto dva se chtěl dotáhnout Tom Halász. A dál si to dovede ka?dý představit…

Nasazoval jsem kategorii MiniZ dohromady s 1:24. Markéta a Michal Vitámvásovi jezdili zcela excelentně a po zásluze vyhráli nad dvacetčtverkama.

A to? vše!...

 

                                                                                  Fanán