RC Auta Vizovice z.s.
Pravidla
Soutěže
Články
Staré články

Město Vizovice
Vizovice

12.12.15 Olomouc 1:14 buggy

12.12.2015 druhý závod v Olomouci -Přáslavicích

Dnes jsme jeli ve třech: já, Fany a Tomáš Pečeňa. Všichni jsme brali truggy 1:14, já navíc SCTéčko 1:10.

Tra? se mi nelíbila ji? při prvním pohledu. Snad nejhorší tvar, který jsem kdy v Olomouci viděl. Buď tam byly vracečky 180° anebo ostré 90° zalamováky. Tra? se mi zdála oproti minulému závodu jakási úzká, i kdy? překá?ky byly stejně široké. Zdálo se mi, ?e tra? není ani rychlá, ani technická. Navíc pořadatel po osmé hodině se jal předělávat tra?, asi na něčí popud, kdy? to ji? všichni měli jak? tak? najeté. Toto se Olomouci jaksi vymklo z rukou.

Pojďme závodit. Autobus mi jel od minulého závodu celkem dobře. Měl svoje mouchy,ale vím, v čem to vězí. On toti? slabě zatáčel. Dokonce jsem jel v Áčku a tam jsem skončil devátý, co? je celkem úspěch.

Se čtrnáctkovou truggynou jsem skončil předposlední. Dnes u? vím, v čem neúspěch byl. Došlo mi to a? doma, kde je „zakopaný pes“. Příští závod (16.1.) stejně čtrnáctku nepojedu. Rozhodl jsem se pro autobus: Tam bych se mohl ještě zlepšovat. No a co ty dvě zbývající truggyny? Náš Fany první, Tomáš třetí a mezi nimi Martin Raška.

Ještě jedna „kaňa“ na těchto závodech byla. Začínalo se jezdit (1. rozjí?ďka) a? ve 10.48, ke konci u? závodníci celkem houfně opouštěli závod. Někteří po druhé finálovce, někteří po třetí! Zůstal jen ten, kdo měl dostat diplom a olomoučtí, kteří měli na starost úklid dráhy.

 

Fanán