RC Auta Vizovice z.s.
Pravidla
Soutěže
Články
Staré články

Město Vizovice
Vizovice

Druhý závod 13.ročníku ZVK

13.11.2016 Druhý závod ZVK off roadů na Sokolovně ve Vizovicích

Slušná účast při prezentaci – 24 modelů a to všechno buggy s rozvorem 186. Dokonce i náš Fany a Tomáš Pečeňa překonverzovali svoje truggyny a hned po prvním odjetém závodě prohlásili, že udělali dobře, že i tento první závod si užívali. Poslední truggy, která u nás jezdí, má Mikuláš Lipka z Frenštátu.

Ještě k účasti: letos poprvé nastoupili sourozenci Jemelkovil, Jitka poprvé, Honza odjel pár závodů již vloni. Oba jeli kategorii hobby. Již podruhé přijel závodit i Jirka Paleček z Karviné. Zvláštností je, že druhého závodu se zúčastnily dvě žákyně, jedna slečna a jedna důchodkyně. Tři jely hobby kategorii, Lucka open. Lucka jezdí přes léto ve Skřipově nějaký ten „pátek“ buggy 1:10, tak jako Hana. Z těchto cérek mne tento závod překvapila Markéta Pospíšilová nájezdy kol v každé finálovce. Jen se podívejte do výsledkové listiny.

Musím pochválit kluky z Tora teamu, kteří se snaží všem pomoci. Buď odstraňovat poruchy anebo nasazovat podvozky. Já se snažím zásobovat náhradními díl, když je v sobotu trénink.

Možná, že v příštím reportu ze třetího závodu představím novinku, která se chystá ve Vizovicích.

No a vám nezbývá, než se podívat do výsledkové listiny na našich webovkách, jakže jsme to jezdili.

Pokud byste chtěli zažít tento adrenalin a závodit, volejte, mejlujte, určitě vám poradím. Stačí se jen ozvat.

 

                                                           Fanán