RC Auta Vizovice z.s.
Pravidla
Soutěže
Články
Staré články

Město Vizovice
Vizovice

Čtvrtý závod 3.12.2017

3.12.2017 Čtvrtý závod XIV. ročníku seriálu ZVK 2017-2018

Ráno se prezentovalo celkem 18 závodníků, z toho pět v kategorii hobby.

Jezdci byli rozděleni do tří skupin open a jedna skupina hobby.

Když se podíváte do výsledkovky z tohoto závodu, zjistíte, že pořadí závodníků v open je oproti minulému závodu zcela jiné, že se bojovalo zcela nekompromisně, ale férově.

Nejinak tomu bylo u hobíků. Pořadí z minulého závodu stejné, ale nájezdy kol stojí za povšimnutí: Patrik 107 kol, Fanán 106, Markéta 105 kol, to vše za 32 minut. Holt kategorie hobby je vyrovnaná díky stavebním předpisům: uhlíkový motor a NiMh baterie. Je tu ještě jedna zvláštnost – pastorek 19 zubů a ten se nedá zaměnit za jiný počet zubů! To neumožňuje konstrukce držáku motoru.  

Mám na prodej mého jetého hobíka  RTR-ku za cca 2500 Kč, nebo chcete nového? Není problém. Kvalitní hobby buggyna v alu se jako RTR-ko dá pořídit do 5 tisíc korun.

Dnes jsme skončili o hodinu později než minule. Důvod? Místo pěti finálovek jsme jeli šest! Nevím, kdo to vymyslel, ale nikdo neprotestoval, tak se jelo šest. Celkem jsme si to mohli dovolit při tak malém počtu přihlášených.

Potěšitelná zpráva je, že se nám daří zveřejňovat výsledky do 48 hodin. Není nic horšího, než čekat na výsledky třeba měsíc. To už je k ničemu.

Divácká návštěvnost byla také velká, i ze strany jezdců z jiných klubů.

Mějte se nějak offroadově!

RC auta Vizovice vám přejí krásné prožití svátků vánočních a v roce 2018 hlavně zdraví. Ostatní snad přijde samo.

 

                                                                       HaFF (Hana a Fanáni)