Město Vizovice
Vizovice

Poslední závod ve Skřipově

Poslední ? ?estý závod ve Skřipově -3.10.2009

Samozřejmě ?e jsme na tomto posledním závodě nesměli chybět, hlavně Fany, aby odmazal alespoň to dvacáté třetí místo z posledního pátého závodu. Stačilo by mu alespoň finále a klidně dle mého odhadu i desáté místo, aby byl celkově v top 10.

Je?tě v pátek spravoval povolenou spojku takovým způsobem, který se mi osobně nelíbil. Proto jsem se toho ujal, abych měl jistotu, ?e je to ??ip-?op?, aby v sobotním závodě bylo co nejméně problémů. Hrál jsem se s tím dvě hodiny. U? ani nevím, ale při posledním závodě ho celkem nic nepostihlo, ale po rozjí?ďkách byl celkem čtrnáctý z osmnácti. Samozřejmě stará známá věc ? musel skákat stůj co stůj. Ti američani Losinu mají tak vymakanou a důkladnou, ?e ona ?skoro? pře?ila celkem osm závodů. Pro semifinálovku byl nalosovaný do A skupiny, bylo vidět, ?e je tě??í ne? béčko. Navíc v béčku odpadli čtyři závodníci, tak?e zbytek bez problémů postupoval. Fany v ?A? semifinále skončil celkově sedmý , nepostoupil ani M.Beníček ? ?estý! Tak?e Fany celkově dvanáctý, co? stačilo na celkové desáté místo! Alespoň ?e tak!

No a já? První dvě rozjí?ďky mi v?dycky chcípl motor ? Falcon 4,6ccm. Na třetí rozjí?ďku jsem dal do auta GRP 3,5 a světe div se, on mi nechcípl, tak?e jsem najel svých sedm kol a startoval jsem finále ze sedmého místa z devíti startujících. V tomto finále jsem skončil pátý!! Celkově jsem ujezdil v seriálu ?esté místo, co? je pro mne ? staříka ? úspěch! Za odměnu jsme dostali bakelitový pohár. Toto kdy? jsem ukázal Rudovi ?evčíkovi v pondělí, začal se smát a doslova řekl: nejsou ti skřípováci blbí?! Odvětil jsem, ?e jsou a?.. My jsme jim za ?est závodů + GP zaplatili na startovném 2100 Kč, ne dohromady, ale ka?dý. No nevím.
Je?tě po týdnu se z toho vzpamatovávám. Co bude dál? Nevím,ale 31.10. se ve Frýdku-Místku v Kohúta jede poslední závod sezóny. Pak se uvidí. Po reportu z FM napí?i časem poslední leto?ní, kde to v?echno rozeberu. Dnes je ji? jasné, ?e jedna z mých dvou truggyn, a? ta nová, či ta leto?ní je na prodej. Nebudu ji dr?et. Máte-li zájem, dejte mi vědět. Já budu závodit dál. Musím je?tě říci, ?e GRP motor ?lapal celých 30 minut. Čím to je? Snad ?., ale to a? na závěrečný report.