RC Auta Vizovice z.s.
Pravidla
Soutěže
Články
Staré články

Město Vizovice
Vizovice

16.3.2013 Přáslavice buggy

 

16.3.2013 Přáslavice – off road buggyny

Ani se mi nechtělo jet, ale přec jenom… Jeli jsme. Byl jsem zvědav, jak bude přichystaná tra?. A byla! Byla jiná, jinak „zamotaná“, dva + dva skoky, lavice 2 x 2 a roleta skrytá jako posledně pod kobercem. Půlka tratě rychlá, bez překá?ek, zbytek technická. Vcelku tra? byla i podle ohlasu závodníků dobře postavená.

Jezdil jsem C skupinu, finálovky ze třetího místa a to jsem tak nějak udr?el, i kdy? jsem chtěl o to jedno místečko ještě poskočit dopředu. Nepovedlo se. Ale i tak jsem spokojený, 19. místo z 22 závodníků.

No a náš Fany? Opět jezdil jako čert. Finálová A skupina a celkově 7.místo! No a Martin Beníček? Finále jel v B skupině – celkově 16. A ….?! Po 11 odjetých závodech to zapíchl definitivně. 5x toti? u? měnil unášeč kardanů na diferáku. A tento „čudlík“ stojí celkem hodně peněz. Tak?e buggyna je u nás … na ND. Sic nevěřím, ?e by s elektrami skončil nadobro, počítám s tím, ?e půjde do dvoukolek (Proken S1), jen co ho přejde vztek!

No a co dál? V sobotu se jede Holešov a v neděli Volné mistrovství ČR v měřítku 1:18 .. a pak … měsíc pauza a poslední Přáslavice (20.4.). Pak skoro měsíc pauza a rozjede se letní sezóna. A tu pojedu jako vloni. Jen kdy? bude pěkné počasí, bude-li slunečno. Tzn. Otrokovice + Val.Mez – FšeStock a Přášlavice a Skřipov buggyny.

 

                                   Fanán