RC Auta Vizovice z.s.
Pravidla
Soutěže
Články
Staré články

Město Vizovice
Vizovice

21.12.13 buggy Přáslavice

 

21.12.2013 buggy v Přáslavicích

Celkem jsem se těšil na tento závod. Netěšil jsem se na nastavování buggyny. Jdu potrénovat a bugyša se mi zdá dobrá. Jen se mi zdálo, ?e nic moc nezatáčí. S něčím „hýbnu“, zase mi ustřeluje zadek. Zkouším i jiné gumy. V?dycky se něco zlepšilo a na druhém konci to bylo horší. Mezi třemi rozjí?ďkami a třemi finálovkami pořád cosi kutím, mezi jízdami to jdu vyzkoušet a pořád dokola. Toto mne nebaví, ale musím si na to zvyknout, ne?  tu buggynu pochopím, či přesvědčím, jak si přeju jezdit já a ne ta „bestie“!

Po své jízdě nasazuji Áčko a ty buggyny jim jedou jak po kolejích. Kdyby mi to tak jelo, nevím, nevím, kde bych byl?! I kdyby mi tu buggynu nastavil Roman Pudich, tak s ní asi neujedu. Musím ji nastavit tak nějak sám na svoje ruky a hlavu. A to jsem dnes ani nechodil okukovat, jak to mají jiní.

No ale přec jedna pozitivní věc tu byla. Najel jsem v ka?dé jízdě 14 kol a krátký dojezdový čas. ?e bych se opravdu zlepšil? Ale kde?e! Tra? byla rychlejší ne? techničtější. A skončil jsem zase poslední.

Prakticky bych mohl jet Durango 410V3, ale snad se mi podaří přijít na to, jak tu „bestii“ naladit, aby jela taky jak po kolejích! Pokud néé, na léto půjde pryč. Ještě jedna věc: a? jedu, co jedu, tak jedu 75% toho, co vítěz. Takto jedu i osmnáctky v Pozděchově a není boha, abych se přinutil jet rychleji. Snad to auto je tak nějak optimálně nastavené, ale já su pomalý.

No, počkejme do 4.1.2014, kdy se jede Bílovec, jak mi to pojede tam!

 

Fanán