RC Auta Vizovice z.s.
Pravidla
Soutěže
Články
Staré články

Město Vizovice
Vizovice

22.3.14 Bílovec předposlední závod

 

22.3.2014 Pátý závod off road Bílovec

Přihlášky čítaly 40 závodníků – pouhých 40! Jel se toti? Mibosport, tak špička, co jezdí Bílovec, jela tam. Tři skupiny čtyřkolek, jedna 2wd a jedna SC! Tím pádem byl předpoklad, ?e brzy skončíme.

Napíši jen pár věcí, které se děly během dne, během závodu. Náš Fany měl opět problémy. LRP regl mu špatně komunikoval se Spektrem a Dualský se mu přehříval a tím i vypínal.V pořadí skončil poslední v Áčku.

Můj první závod s Durangem 4wd skončil dle mého předpokladu. Druhý v Céčku ze čtyř. Pro mne úspěch. My tři poslední  jsme mezi sebou opravdu bojovali a nic si nedali zadarmo. Byli jsme zhruba stejně rychlí. Finálovky byly opravdu vyrovnané. Budu se muset více zaměřit na Set-up podvozku, abych mohl jezdit rychleji. O něco rychleji v zatáčkách.

Jinak se mi ale jelo se „čtyřkolákem“ opravdu v pohodě a mohu říci, ?e jsem si finálovky u?íval. Leoš Bulva co zavrhnul jeho „omezovač vášní“, tak vymyslel „KERS“ a funguje to. Pou?ívá ho hlavně na rovinách. On toti? řídí buggyny vysílačkou s kniplama, ale u koltu ten kers asi nejde pou?ít – nainstalovat. My jsme toti? neměli sebou kamerku Go.Pro. Jinak by to bylo u? na videu na mástru!

A to je vše. Domů jsme přijeli před 17 hodinou.