RC Auta Vizovice z.s.
Pravidla
Soutěže
Články
Staré články

Město Vizovice
Vizovice

6.9.14 Skřipov číslo 5

 

6.9.14 – 5.závod ve Skřipově

V pátek se počítadlo přihlášek zastavilo na čísle 63!

V sobotu ranní prezentace ukázala 57 závodníků: buggy 1:8IC – 15, buggy 1:8E – 9, MT 1:8 IC + E – 13, buggy 1:10E – 10, SCT 1:10E – 10. Sice o trochu ni?ší účast, ale to „zdravé jádro“ přijelo komplet a hlavně ti, co jeli o co nejlepší umístění v seriálu.

V elektro buggy 1:10 jel nováček z Vizovic Tomáš Pekař a nevedl si vůbec špatně! Zde musí podotknout, ?e desítky jely v jedn skupině a ukázalo se, ?e kdy? jedou slabší a vyjedění závodníci spolu „není to ono“, ale co naděláme. Byla to změna, změna je ?ivot. Ale jinak se bojovalo čistě! Náš Fany skončil celkově třetí, já čtvrtý a Tomáš osmý, v juniorech třetí, co? byla bedna! Hana musela zůstat doma, Petr Rodina jel v Olomouci. Fany po pěti závodech je třetí, já šestý a Hana, proto?e nejela ten pátý závod, tak je dvanáctá. Mohla si polepšit.

V buggynách 1:8 IC náš Fany dvanáctý z celkem 15 závodníků! Chce to asi u? novou buggynu, nebo? tato má za sebou tři sezóny.

Jinak jako obvykle pohodový závod. Počasí na 100 % - ani horko, ani mraky, prostě tak akorát! Tra? i kdy? je po sezóně hodně rozbitá se nemusela kropit. Neprášilo se jako minule.

Myslím si, ?e se všichni  těší na poslední závod, ten se jede 27. září!

 

                Fanán