Město Vizovice
Vizovice

Třetí závod buggy 1:14 6.12.2015

6.12.2015 3.závod off roadů na Sokolovně ve Vizovicích

Celkem 24 závodníků rozdělených do čtyř skupin dalo tušit, ?e skončíme se závoděním dříve jak jindy. Měl jsem pozvanou starostku a místostarostku, aby shlédli naše závody, ale bohu?el se nedostavily.

Ji? v sobotu se začali sjí?dět závodníci, aby potrénovali na zdejší trati, která je v?dy zajímavá. Pro tento závod bylo postaveno kří?ení trati. Minule byl postaven dvojskok, který i hobíci skákali najednou!

Nebudu popisovat jednotlivé závodníky, ale na celkovém pořadí je zajímavé, ?e skupiny A, B, C, D se ve finálových jízdách prolínají.

1. - 8. místo – tam vládly boje o ka?dý centimetr a boj o 1. - 5. místo, které je odměněno diplomem.

Z B skupiny nakonec to páté místo ukořistil Tomáš Pečeňa. A byl velice spokojený, ?e se mu zadařilo! Další spokojený byl náš Fany, nebo? porazil Toma Rajduse, by? jen o 9 sekund, ale porazil.

9. - 15 .místo – zde za zmínku stojí výkon teprve osmiletého Jakuba Hyblera na 12. místě. Vyjel si dokonce v rozjí?ďkách B skupinu. Proč to zde uvádím? Kubík jede toti? s hobíkem, či-li st.směrný motor. Druhý v celkovém pořadí David Moštěk 8 roků 15. místo a taky jede hobíka.To je super výkon.

16. - 24. místo? Tam se mlely open buggyny s hobíkama, zcela zajímavé výsledky. Ti, co jedou stříďáky, jsou moc rychlí. Moje poznámka: na mne je i ta plechovka rychlá.

Potěšitelné je, ?e máme ve Vizovicích další open buggynu (Martin Adamec starší). A na příští sobotu do Olomouce se chystá další open buggyša.

Je příjemné, ?e na naš závody chodí hodně diváků a závodění se jim líbí!

Tak se mějte off roadově, Je?íšek nech? nadělí nějakou tu čtrnáctkovou buggynu, třeba jen toho hobby plas?áka za 3800 Kč.

P.S.

Jakmile skončil třetí závod, a vy jste se začali rozjí?dět do svých domovů, přišel návrh na změnu termínu čtvrtého závodu 2.1.2016 a to přelo?it termín ze soboty na neděli 3.1.2016. Tento návrh pova?uji za správný.

Tak?e 4. závod ve Vizovicích se definitivně pojede a? v neděli 3.1.2016.